Nauji atradimai virtuvėje
Receptai, patarimai ir idėjos, kviečiančios gaminti
Virtuvė gali būti pilna staigmenų! „Maxima“ inicijuotas, nuolatos vystomas ir reguliariai atnaujinamas kokybiško turinio projektas „Sezonai“ – tai įvairių šalių patiekalai, gardūs desertai ir naudinga informacija apie tai, ką dedame ant stalo. Leiskitės į naują atradimų pasaulį, sužinokite daugiau apie įvairiapusę produkciją, rinkitės tai, kas sveika ir gardu, vos per kelias minutes paruoškite sočią vakarienę visai šeimai! Rubrikoje „Mažiesiems“ pateikiami lengvi bei žaismingi receptai, kurie sudomins ir įtrauks mūsų mažuosius į gaminimo procesą. Kadangi visi ingredientai bus panaudoti maisto gamyboje, veltui nešvaistysite nei pinigų, nei produktų! Galime užtikrinti, – neprivalote būti virtuvės guru, kad čia jaustumėtės lyg žuvis vandenyje. Išlaisvinkite savo kūrybiškumą ir nustebinkite draugus bei artimuosius: receptai, kulinarijos pamokos jūsų įkvepiančiam laikui virtuvėje!
Maisto rubrikos
Kelios valandos ar kelios minutės? Renkatės jūs!
Jei nemėgstate ilgų apsipirkimų, norite taupyti savo laiką ir pinigus, pirkinių sąrašas yra puiki išeitis! Kaskart gaminkite vis kitą vakarienę ir rinkitės patiekalus, kurie atitinka jūsų šeimos gyvenimo būdą. Reguliariai ruošiame jums penkių skirtingų vakarienių receptus, o visus reikalingus produktus įtraukiame į vieną sąrašą. O jei kartais laiko virtuvei paprasčiausiai nelieka, rinkitės mūsų ready to cook patiekalus – su „Meistro kokybės“ kulinarijos gaminiais virtuvėje neužtruksite, tačiau savo svečius nustebinsite vakariene be priekaištų! Jei 1 apsipirkimas – 5 vakarienės receptai jau išbandyti, kviečiame savarankiškai pasigaminti „Meistro kokybės“ patiekalus ir mėgautis visu gamybos procesu nuo pirmosios iki paskutinės akimirkos
Daugiau energijos, daugiau staigmenų, daugiau įdomybių
Metas turiningam laisvalaikiui
Atraskite tikrąjį laisvalaikio grožį, slypinti kiekvienoje akimirkoje. Įkvepiančios istorijos ir patarimai, kurie padės pamiršti kasdienius rūpesčius, paskatins jus daugiau judėti, mėgautis gamta ir turiningai leisti laiką su šeima bei draugais. Palepinkite save grožio procedūromis bei SPA malonumais namuose. Naudinga informacija apie grožio ir laisvalaikio produktus, imuniteto stiprinimo taisyklės, sveikos mitybos receptai bei ekspertų įžvalgos į sveiką ir tvarų gyvenimo būdą. Tai visai paprasta!