Pastelinė Kalėdų romantika
Pasinerkite į pastelinių spalvų žaismą. Toks eglutės stilius tiks kone kiekvieniems namams. Be to, su pastelinėmis spalvomis sunku perspausti ir lengva eksperimentuoti. Taip galėsite derinti jau turimus žaisliukus su naujais, o minimalizmą – su retro stiliumi.
Pusryčiai su Kalėdų Seneliu
Balta ir raudona – klasikinės Kalėdų spalvos. O ir labai paprastai pritaikomos visuose namuose. Tad neapsiribokite vien eglutės dekoracijomis – taip puoškite ir šventinį stalą.
Šiaurės pašvaistė namuose
Jūsų namai – jūsų taisyklės. Kalėdoms namus paverskite magiška švenčių šalimi. Tam prireiks visai nedaug – lempučių, dar lempučių ir dar šiek tiek kitokių lempučių.
Ledo karalystė
Minimalistai savo šventėms gali rinktis ledinį spindesį. Žiemos motyvai ir elegancija puikiai perteikia švenčių nuotaiką, tačiau išlaiko švaros pojūtį.
Kas atneša dovanų?
Kas po eglute atneša dovanų? Visiems puikiai žinoma pasaka, kuri į vaikų ir net suaugusių gyvenimus šventiniu laikotarpiu įneša magijos. Leiskite sau ja pasimėgauti – puošdami namus sukurkite erdvę Kalėdų Seneliui.
Naujųjų karnavalas
Sunku planuoti Naujųjų sutiktuves? Planuokite, kaip tą naktį norite jaustis. Šventiško vakarėlio ar net puotos jausmą galima susikurti vos per kelias akimirkas – stalui dekoruoti pasirinkite netradicines puošmenas: eglės žaislus, kaukes, hipnotizuojančius raštus ir žaismingą stiklą.