Jaukiai namuose

Ruduo kviečia į namus. Ir, rodos, ilgi jo vakarai tik tam ir skirti: įsirengti jaukų kampelį ir būti su tais, kuriuos labiausiai mylite. Namai rudenį kvepia obuolių pyragais ir jaukia laime, kai gali skaityti knygas, virti žolelių arbatą ar dar ir dar kartą peržiūrėti gražiausias vasaros akimirkas.

Kvapai iš aukštikalnių
Kartais reikia tiek nedaug, kad aplankytų laimė. Į namus ji gali ateiti apsigaubusi kvapų debesiu. Jį kuria išskirtiniai rankų darbo smilkalai, pagaminti iš lėtai ir kruopščiai Himalajų kalnų apylinkėse surinktų aromatinių žolių. Nepale, Katmandu pagaminti, Lietuvoje sudėti į stiklinę kolbą jie gali pradžiuginti ne tik jus, bet ir tapti puikia dovana.

5 Patarimai, kaip išsirinkti nuotraukų rėmelį
1) Pagalvokite, kokio stiliaus rėmeliai labiausiai tiks jūsų namuose. Prieš kabindami ant sienos nuotraukas, apžvelkite, kokio stiliaus baldai yra kambaryje. Rėmelis turi prie jų derėti.
2) Nekabinkite mažos nuotraukos šalia masyvaus baldo, ji tiesiog dings interjere.
3) Nevenkite rėmelių spalvų, jos suteikia žaismės.
4) Nuotraukoms rinkitės skirtingas tekstūras – drobę, skaitmeninius nuotraukų rėmelius. Teisingai parinkti rėmeliai sukuria erdvės gylį.
5) Tinkamai parinkta ir įrėminta nuotrauka gali atverti įdomų vaizdą. Juk smagiau žiūrėti į jūrą, nei į kaimyno namo sieną.