Lauktuvės paruoštos
Keliaujate į svečius? Nepasirodykite tuščiomis rankomis – širdis sušildykite burnoje tirpstančiais gardėsiais.
Labiau kalėdinių nebūna
Tikriausiai nėra Kalėdų be skanių saldumynų. „Maximoje“ kepinių pasirinkimas toks didelis ir jie visi tokie dailūs, kad nežinosite, ko norisi labiau: jais puošti stalą ar visų paragauti. 
Padarykite įspūdį
Gudrus šeimininkas žino: svarbu ne kiek laiko ruošeisi, o per kiek laiko nuo stalo dingsta užkandžiai. Pasiūlykite skirtingų tekstūrų užkandžių ir kelias skirtingas duoneles prie jų.
Priežastis pokalbiui
Kaip dažnai žadame susitikti ir kaip dažnai šie planai pasimeta tarp darbų ir reikalų. Tegul saldus desertas tampa proga skirti laiko brangiems žmonėms. Juk šilčiausi pokalbiai – apsalusiomis širdimis.
Trys karaliai
Atrodo, jei yra tortas, turi būti ir proga. Bet tai progai atėjus be proto sunku išsirinkti tą vienintelį! Šventinis laikotarpis tuo ir gražus, kad smaližiauti galėsime ne vieną ir ne du kartus. O šis solidus trejetukas – vertas dėmesio.
Pasimėgauti vienu gabalėliu
Laiko kepti tortą tikrai turi ne visi, bet prisėsti pasimėgauti vienu dangiško skonio gabalėliu laiko tikrai ras kiekvienas. Pasidalinkite saldžia akimirka drauge su artimaisiais ar suteikite ramybės akimirką sau pačiam.
Likime namuose
Žiemą turime ne vieną priežastį patogiai įsitaisyti ant sofos ar fotelio ir iš namų nekelti kojos. Įsijunkime filmą ar mėgstamą muziką, užsikaiskime šilto gėrimo ir pasaldinkime savo gyvenimą mažu gardėsiu… arba keliais.