Naujienos, kurių norisi

Saulės sėklos
Prekės ženklas YES surinko geriausias saulėgrąžas ir paskanino jas pasaulio skoniais. Juodas slaviškas atrinko pačias didžiausias. Dideles baltas atgabeno iš Turkijos, o itin lengvai skylančias ir traškias atvežė tiesiai iš Amerikos. Premium klasės saulėgrąžoms YES negali likti abejingų.

Meksikietiška duona
Bolivinių balandų ir ispaninių šalavijų sėklomis, speltomis ir avižiniais dribsniais papildytos tortilijos tiks gaminti kebabus, ruošti šaltuosius ir karštuosius užkandžius.

Makaronai per kelias minutes
Makaronai MAGGI – smagus ir skanus užkandis tiems, kas nori greitai užkąsti. Per trumpą pietų pertraukėlę ar po ilgos darbo dienos mėgaukitės karštu užkandžiu. Tereiks įpilti karšto vandens ir gardūs vištienos, jautienos, sūrio ar aštrios vištienos skonio makaronai – paruošti. Pakuotėje rasite ir prieskonių pakelius, kuriais gardindami, susikurkite savą skonį.

Dumbliai iš jūros
ZIGMO jūros dumblių užkandžiai – tai supermaistas iš jūros, turintis daugybę mūsų organizmui naudingų skaidulinių medžiagų. Jūros dumblių traškučius galima skanauti vienus arba, jais gardinant, suteikti unikalaus skonio sriubai, salotoms ar vieno kąsnio sumuštiniams.

Jūržolių užkandis SAMLIP
Natūralus ir sveikas užkandis iš jūrų gelmių. Ragaukite ir atraskite tradicinio Korėjos patiekalo kimčių kopūstų skonį.

Alkio jausmas gimdo pyktį. Kad netektų svaidytis žaibais, išbandykite naujienas. Tereiks atplėšti maišelį ar pasirūpinti karštu vandeniu.