Paskutinė vasaros minutė

Kad ir kaip būtų gaila vasaros, ją keičia ruduo. Naudokitės paskutinės minutės pasiūlymu, griebkite, kas dar liko iš šiltų dienų: kraukitės pintines į mišką ir surinkite jo dovanas ar dairykitės valties didžiausiai savo gyvenimo žuviai.

Štai… toookio didumo!

Žvejoti ar nežvejoti – štai, kur kvailas klausimas! Būtent taip sako patyrę žvejai. O tiems, kas tik mėgina žengti pirmuosius žingsnius į žvejų pasaulį, vasaros pabaiga ir rudens pradžia yra geras metas pradėti komplektuoti savo žvejybos įrankių dėžutę.

Kvepiantis lauknešėlis Toks jau tas žvejų gyvenimas – žuvų ne visada pavyksta pagauti. Būna kartais – nei žvyno, nei uodegos, o parnešti namo kažką reikia. Siūlome puikią idėją – suruoškite kvepiantį lauknešėlį. Visi bus ir patenkinti, ir žuvies paragavę. Siunčiame jums linkėjimus iš kaimo, nuo ežero.

Miškas į namus
Jei šiais metais taip ir nepavyko ištrūkti į mišką, tai miškas su savo gėrybėmis gali atkeliauti pas jus. Lietuvos miškuose surinkti, į parduotuvę atkeliavę grybai juk mišku kvepia ne ką mažiau, jei parnešti pintinėje. Tik sugalvokite, ką įdomaus su jais nuveikti!