Žaliasis palikimas

Ir vienas žmogus gali padaryti daug. Tuo neabejokite ir todėl stenkitės gyventi tvariai, saugodami savo namus, savo šalį ir savo planetą. Esame ne paskutinieji joje gyvenantys, čia turės gyventi mūsų vaikai, jų vaikai ir tų vaikų vaikai. Kasdien tai prisiminkime.

Šampūnas muilo gabaliuke
Ar jau išbandėte naujovę – šampūną, primenantį muilą? Kietieji šampūnai yra itin koncentruoti, taigi, naudojami žymiai lėčiau už įprastinius. Juos patogu įsidėti į kosmetinę, kai keliaujate. Šampūnai paprastai parduodami popierinėje pakuotėje, o ji lengvai rūšiuojama ir perdirbama.

Natūralisto vonia
Patikima ir novatoriška. Švediški produktai THE HUMBLE CO sukurti žmonėms, kurie nori gyventi švaresnėje planetoje.

2019 metais dantų šepetėlis „Jordan Green Clean“ pripažintas geriausiu perdirbto plastiko gaminiu. Šepetėlio kotelis pagamintas iš 100 procentų perdirbto plastiko, šereliai – visiškai natūralūs, iš 100 procentų biologinių medžiagų, pakuotė – iš 100 procentų perdirbto kartono.

Septynioms kartoms
Prekės ženklo SEVENTH GENERATION kūrėjai pasižadėjo, kad kiekvieną kartą, kai imsis kurti naują produktą, jie pirmiausia galvos apie septynių ateinančių kartų gerovę. „Tikime, kad geriausia yra gyventi besirūpinant savo vaikų ir jų vaikų ateitimi. Sveikai gyventi užterštoje planetoje nėra įmanoma“, – teigia produkcijos SEVENTH GENERATION gamintojai. Skalbikliuose ir valikliuose naudojamos augalinės kilmės valomosios medžiagos.

Patarimas: burnos higienai naudokite liežuvio valiklį. Jis kruopščiai nuvalo apnašas, neleidžia kauptis bakterijoms, masažuoja liežuvį. Niekada jo nenaudojote? Valikliu nuo liežuvio šaknies braukite link liežuvio galo. Kaskart burną praskalaukite.